HAKKIMIZDA

Yılların tecrübesiyle mobilya sektöründe kalıcı ve sağlam bir yer edinen Liva Collection, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Sahip olduğu uzman ve kaliteli personeli, müşterilerine en doğru tercih konusunda benzersiz bir deneyim yaşatmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan bol seçenekleri ve hızlı teslimat süreciyle sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Klasik ve modern tasarım seçeneği, uygun fiyat koşullarıyla sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Ar-ge çalışmalarımızı sürekli aktif kılarak yenilenen beklentilere en uygun ürünü sunuyoruz. Bunu yaparken insan ve çevre sağlığına yardımcı olmak adına ürünler üretmek için çalışıyoruz.

Liva Collection olarak dünya standartlarında ürettiğimiz ürünleri iç ve dış pazarda daha çok noktaya ulaştırırken müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet kalitesini sürekli yükseltmekteyiz. Bunun yanında modern pazarlama teknikleri geliştirerek üretimle tüketici arasındaki iletişimi güçlendirmek ve memnun müşteri sayımızı arttırmak için her geçen gün daha çok çalışmaktayız.